CannabiGold

Cannabi Gold

CannabiGold to marka będąca częścią Polskiej firmy HemPoland.

Firma tworzy produkty na bazie konopi włóknistych. Każdy produkt to próba wykorzystania tych roślin dla dobra i benefitu ludzkości. Produkty HemPoland takie jak CannabiGold spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa międzynarodowego. Specjalna myśl przewodnia Quality by Design zakłada wysoką jakość procesu produkcyjnego celem uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego. Firma posiada własne laboratorium analityczne pracujące we współpracy z zakładem produkcyjnym. Dzięki temu cały proces w firmie odbywa się pod absolutnym nadzorem i kontrolą, do momentu dostarczenia pod drzwi klienta. Dzięki nabranemu doświadczeniu HemPoland gwarantuje jakość produktu finalnego, bez pestycydów, aromatycznych węglowodorów wielopierścieniowych, mykotoksyn i metali ciężkich.

Na terenie zakładów HemPoland, 100 litrowe zestawy do ekstrakcji przetwarzają kilkanaście ton suszu konopnego miesięcznie. Stosowany jest dwutlenek węgla w stanie nadkrytycznym. Proces ten nosi angielską nazwę Supercritical Fluid Extraction, w skrócie SFE. Ta grupa technologii służy do produkcji ekstraktów roślinnych oraz olejków eterycznych. HemPoland swój pierwszy ekstraktor zbudowała w roku 2016 i korzysta z niego również i dziś.

Sposób ekstrakcji poprzez CO2 stosowany przez HemPoland jest przyjaznym dla środowiska, ekologicznym systemem uznawanym na całym świecie. Nie generuje powodujących degradację środowiska naturalnego toksycznych ścieków przemysłowych, a konstrukcja instalacji do ekstrakcji dwutlenkiem węgla pozwala na jego cyrkulację w obiegu zamkniętym, co minimalizuje zużycie CO2 i jego emisję.

Systemy na których polega HemPoland pozwalają na dokładne gospodarowanie procesem ekstrakcji. Temperatury podczas ekstrakcji SFE nie przekraczają 40 stopni celsjusza podczas gdy inne metody wykorzystują nawet do 100 stopni. HemPoland w swoich produktach stosuje łagodny system produkcji dzięki czemu produkty zachowują więcej właściwości, a dodatkowo walorów smakowych czy zapachowych.

Produkty HemPoland jak CannabiGold są dodatkowo kontrolowane na każdym kolejnym etapie produkcji. Dzięki wykorzystaniu separatora możliwe są kombinacje ekstraktów w celu tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

HemPoland posiada doskonale wyposażone laboratorium analityczne. Każdego dnia przeprowadzane są kontrole i analizy jakości wyrobów i samego procesu produkcji. Dodatkowa kontrola odbywa się w firmach zewnętrznych poza procesem produkcyjnym firmy. 

HemPoland wychodzi naprzeciw trendom rynku i zapotrzebowaniu. Stawiając sobie trudne zadania, wprowadzając kolejne innowacje w celu modyfikacji ekstraktów z konopii. Tworzą kolejne kannabinoidy, produkty wolne od zanieczyszczeń, które spełniają wszelkie wymagania. Firma posiada takie certyfikaty jakości jak GHP, GMP, HACCP wydany przez Lloyd’s Register. Produkty CannabiGold w butelkach jak również Terpenes+ mają oznaczenie jakości V-label. Oznacza to że są to czysto roślinne suplementy bezpieczne dla wegan i wegetarian.

Miesięcznie HemPoland produkuje i dystrybuuje około 60 tysięcy sztuk gotowych produktów, dzięki zautomatyzowanemu procesowi konfekcjonowania. Produkty marki HemPoland takie jak CannabiGold mogą się pochwalić wysoką zawartością kannabinoidów naturalnych. Są to produkty z gwarancją wysokiego stężenia CBD i najwyższej jakości. 

Produkty są szczególnie popularne wśród aktywnych osób o szybkim tempie życia z nadmiarem obowiązków. CannabiGold pomaga w zaśnięciu i regeneracji oraz wielu innych.

Już teraz dostępne w naszym sklepie w przystępnych konkurencyjnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password