Farma Białka

Obecnie brak dostępnych produktów

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Farma Białka powstała w 2015 roku jako firma dystrybuująca płynne białka kurzych jaj na terenie Unii Europejskiej. Produktem sprzedaży są całkowicie naturalne białka kurzych jaj o najwyższej jakości.

Celem Farmy jest dostarczenie produktu o bezkompromisowej jakości, do jak największej liczby odbiorców. Marka promuje swoje produkty zarówno w sprzedaży hurtowej jak detalicznej. Dystrybucja jest prowadzona zarówno do sklepów stacjonarnych jak internetowych, zajmujących się sprzedażą suplementów diety i zdrową żywnością. Farma Białka trafia również do barów, restauracji i piekarni.

Produkcja

Do produkcji płynnych białek w produktach Farmy wykorzystuje się wyłącznie kury z chowu ściółkowego. Do produktów nie są dodawane konserwanty ani barwniki ani też inne dodatki. Litrowa butelka jest bardzo praktyczna i zawiera 32 białka jaj kurzych. Produkt jest pasteryzowany oraz zostaje poddany obróbce termicznej. 

Farma Białka opatentowała specjalny proces który sprawia że produkt jest całkowicie bezpieczny, wolny od salmonelli, jednocześnie zachowując właściwości naturalnego białka kurzego. Dlatego nie ma przeciwskazań do stosowania produktu na surowo do ciast, koktajli oraz sosów.

Farma Białka skupia się na promocji zdrowego i aktywnego sposobu życia. Korzystanie z naturalnych, zdrowych surowców jest podstawą zdrowego żywienia, a więc podstawą zdrowia człowieka.

Wygodna butelka z nakrętką jest przystosowana do recyklingu.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password