Kevin Levrone

Kevin Levrone

Kevin Levrone

Przedstawiamy Państwu Signature Series - autorską linię odżywek dla sportowców światowej sławy kulturysty Kevina Levrone’a. Jako wielokrotny zwycięzca wielu prestiżowych zawodów, w tym światowej sławy Mr. Olympia i Arnold Classic, sportowiec do kwestii tworzenia odżywek podszedł ze znajomością branży i chęcią podzielenia się swoim osobistym doświadczeniem z kolejnymi pokoleniami kulturystów.

Linia Levron zawiera pełną gamę odżywek sportowych potrzebnych zarówno zawodowym sportowcom, jak i amatorom. Mając ogromne doświadczenie w dziedzinie kulturystyki wyczynowej, Kevin Levrone dobrze wie, jakie powinno być skuteczne i wysokiej jakości odżywianie sportowe. Każdy suplement tej marki, począwszy od białka, a skończywszy na kompleksie przedtreningowym, jest opracowywany na podstawie dokładnych badań laboratoryjnych i przeszedł szereg testów przez sportowców. Produkty marki Kevin Levrone powstały z uwzględnieniem najnowszych innowacyjnych osiągnięć przemysłu spożywczego. I tak np. przy produkcji koncentratu białek serwatkowych, jednego z najbardziej pożądanych i ważnych składników w świecie sportów siłowych, nie stosuje się technologii niszczących strukturę białek. Zastosowanie nowych systemów oczyszczania za pomocą tłoczenia na zimno i mikrofiltracji pozwala na uzyskanie w efekcie najczystszego i niedenaturowanego produktu. Kevin Levrone używa do produkcji tylko sprawdzonych i specjalnie wyselekcjonowanych składników, które pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości suplementu finalnego.

Dzięki takiemu odpowiedzialnemu podejściu, produkty Kevin Levrone Signature Series zasłużenie zbierają pozytywne recenzje od wielu sportowców. Słynnemu kulturyście udało się stworzyć markę, która wyróżnia się spośród podobnych produktów na rynku branży sportowej nie tylko wysoką jakością, ale także rozsądną polityką cenową.

Ci, którzy chcą się upewnić o wysokiej jakości produktów z autorskiej linii Kevina Levrone’a, mogą ją kupić w naszym sklepie z odżywkami dla sportowców.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password