Trec Nutrition

Trec Nutrition

Trec Nutrition - droga do perfekcji

Sportowe odżywki i kompleksy witaminowe pomagają każdemu sportowcowi szybko odzyskać siły i wrócić do treningów raz po raz. Dlatego bardzo ważny jest odpowiedni dobór skutecznych suplementów. Jednym z liderów na rynku suplementów diety, jest Polska marka Trec Nutrition.

Ta Polska firma narodziła się jako dostawca wysokiej jakości komponentów do produkcji odżywek dla sportowców. Przez dość długi czas specjaliści dostarczali komponenty z Ameryki do krajów Europy Wschodniej i jej centralnych regionów pracując na rzecz innych marek. Jednak później właściciele firmy otworzyli własną produkcję odżywek dla sportowców pod marką Trec Nutrition. Od tego czasu marka nie była gorsza od innych znanych producentów. Wynika to z faktu, że wysoka jakość składników jest kontrolowana według systemu amerykańskiego.

Obecnie główne produkty firmy produkowane są w Ameryce, w fabryce partnerskiej firmy MAIN STREET INGREDIENTS. Wynika to z wysokich kosztów i możliwości produkcyjnych urządzeń wykorzystywanych w procesach przetwórczych. Inne produkty są produkowane w Gdyni w Polsce. Znajduje się tam centrala.

Produkty Trec Nutrition cieszą się dużą popularnością, co potwierdzają pozytywne opinie klientów oraz stały popyt.

Technologie produkcji

Cały proces produkcyjny dzieli się na dwie główne części:

- Amerykański, to główne procesy produkcyjne, których realizacja jest możliwa tylko na bardzo precyzyjnym i ultranowoczesnym sprzęcie firmy MAIN STREET INGREDIENTS. Jest znanym producentem surowców specjalizującym się w dodatkach do żywności.
- Polski, importowane z USA składniki są przetwarzane na gotowy produkt w nowoczesnym zakładzie Trec Nutrition w Polsce. Zaangażowani są tu najbardziej doświadczeni pracownicy laboratoriów oraz nowoczesny sprzęt techniczny. Zakład jest w ścisłym kontakcie z JS Hamilton Polska Sp. z o.o. co jest niezbędne do obiektywnej kontroli jakości.

Ze względu na wysokie standardy firma jest bardzo popularna wśród wielu sportowców. Jej oddziały otwierają się na całym świecie.

Kontrola produkcji

Wysoka jakość bez kompromisów to dewiza Trec Nutrition, a recenzje są tego najlepszym dowodem. Wysoki wskaźnik tego parametru jest monitorowany na kilku poziomach jednocześnie:

- Certyfikat FDA, firma, która kontroluje bezpieczeństwo i jakość dodatków do żywności zgodnie z amerykańskimi standardami. 
- GMP i GHP, wprowadzone przez firmę przepisy, według których kontrolowana jest jakość produktów w Polsce. Firma stale udoskonala i wprowadza nowe receptury.

Zanim towary trafią na lady sklepów, przechodzą kolejną kontrolę. W naszym kraju można kupić odżywki sportowe Trec Nutrition, których suplementy są sprawdzane m.in. przez Ministerstwo Zdrowia.

Tym samym suplementy sportowe tego producenta to gwarancja jakości i skuteczności, potwierdzonej wieloletnim doświadczeniem.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password