Extrifit

Extrifit

Extrifit Sport Nutrition to czeska marka odżywek dla sportowców. Jej historia rozpoczęła się w 2007 roku od pomysłu stworzenia firmy, która samodzielnie rozwijałaby, tworzyła i sprzedawała suplementy sportowe. Teraz możemy śmiało stwierdzić, że pomysł ten został zrealizowany. Dziś Extrifit to stabilna i odnosząca sukcesy firma, zarówno na rynku krajowym Republiki Czeskiej, jak i na rynku zagranicznym. Wyraźnie wyróżnia się na tle wielu innych nowoczesnych firm, całkowicie niezależnym rozwojem szeregu produktów, począwszy od etapu projektowania, poprzez etapy tworzenia, testowania, a skończywszy na opakowaniu i promocji marketingowej.

W 2014 roku poczyniono duże inwestycje w zaplecze technologiczne, produkcyjne, administracyjne i magazynowe. Nowe wyposażenie technologiczne pozwala na tworzenie produktów suchych (białka, gainery), żelowych oraz płynnych. Unikalna, zautomatyzowana linia do pakowania produktów pozwala na przygotowanie do wysyłki około 900 puszek w ciągu 8 godzinnej zmiany.

Dzięki determinacji i profesjonalizmowi kierownictwa firmy, zespołu programistów, technologów, marketerów i wszystkich innych ogniw Extrifit, firma zyskała niesamowitą popularność wśród sportowców w Czechach i innych krajach Europy.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password