Intenson

Obecnie brak dostępnych produktów

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Intenson

Intenson to Polska firma założona w 2007 roku, należąca do grupy super foods, znana na całym świecie. Produkcja Intenson odbywa się w najnowocześniejszych zakładach w Polsce.

Głównym celem firmy jest udostępnienie zdrowej żywności, innowacyjnych produktów spożywczych, osobom, którym zależy na tym co jedzą, a ich konsumpcja jest w pełni świadoma z naciskiem na zdrowie.

Intenson to również zespół naukowców, dietetyków, technologów żywności i innych ekspertów którzy wspólnie poszukują rozwiązań w tworzeniu innowacyjnych, zdrowych suplementów.

Firma spełnia międzynarodowy standard jakości, zwany IFS. Standard ten zapewnia również bezpieczeństwo żywności. Dodatkowo Intenson spełnia wymogi HACCP, GMP, GHP oraz SMETA.

W swoim myśleniu o naturze, produkcja jest zasilana wyłącznie z energii, której źródła są odnawialne, redukując przy tym emisję dwutlenku węgla do 107190kg rocznie.

Firma prowadzi sprzedaż w dużych punktach sprzedaży, a od 2019 roku wprowadziła możliwość zakupu w sklepie internetowym.

W naszym sklepie znajdą państwo szereg oryginalnych produktów Intenson, w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password