Go On Nutrition

Polska firma Sante od ponad 25 lat zajmuje się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą odżywek sportowych dla osób prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia. W tym czasie eksperci, technolodzy i specjaliści firmy zdobyli duże doświadczenie i wiedzę w zakresie wpływu sposobu żywienia na organizm osób uprawiających sport. Produkty firmy są nagradzane licznymi certyfikatami i nagrodami, które corocznie otrzymują od niezależnych ekspertów i klubów sportowych.

Go On Nutrition - odżywianie najwyższej klasy

Dziś firma prezentuje linię premium produktów GO ON Nutrition. W serii znajdują się suplementy diety o doskonale zbilansowanym składzie o dobrej przyswajalności i przyjemnym smaku, który gwarantuje sukces sportowcom, osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz tym, którym zależy na zgrabnej sylwetce.

W procesie produkcyjnym krok po kroku prowadzona jest kontrola jakości surowców, a gotowe wyroby poddawane są badaniom kontrolnym. Wszystkie suplementy mają wyłącznie naturalny skład, spełniają normy jakościowe i posiadają certyfikaty.

Suplementy diety linii Go On można łatwo łączyć z posiłkami, co przynosi korzyści osobom przestrzegającym diety. Go On zaspokaja potrzeby organizmu podczas dużego wysiłku fizycznego. Dodatki dostarczają dodatkowej energii, pomagają w zwiększeniu masy mięśniowej oraz odciążają organizm.

Produkty GO ON Nutrition są doskonale dopasowane do organizmu człowieka, ich stosowanie pozwala zwiększyć wytrzymałość i uzyskać dobre wyniki, poprawić sprawność fizyczną, a także zmniejszyć ryzyko kontuzji.

Dostępne w naszym sklepie internetowym:

 - Odżywki białkowe i przedtreningowe;

 - Aminokwasy BCAA;

 - Kreatyny;

 - Batony i inne.

Odżywki białkowe GO ON Nutrition zawierają koncentrat i izolat białka serwatkowego, aminokwasy znacznie przewyższające poziom białka zawartego w jaju kurzym. Produkty są lekkostrawne i mają przyjemny smak.

Kompleksy przedtreningowe mają na celu wsparcie organizmu podczas maksymalnie intensywnego treningu. Optymalnie dobrana kompozycja beta-alaniny, kofeiny, AAKG i cytruliny zwiększa siłę mięśni, poprawia krążenie krwi oraz przyspiesza proces spalania podskórnej tkanki tłuszczowej.

Aminokwasy BCAA tworzone są w celu utrzymania idealnej sylwetki podczas wysiłku fizycznego, dzięki nim włókna mięśniowe nie ulegają zniszczeniu po treningu, a mocznik jest usuwany z organizmu.

Bez kreatyny synteza ATP w organizmie jest niemożliwa. Jednocześnie kreatyna jest niezbędna do pracy mięśni oraz pozwala zwiększyć intensywność ćwiczeń.

Batony proteinowe nie zawierają cukru, ale zawierają idealnie dobraną kompozycję procentową izolatu białek mleka oraz koncentratu serwatki, dzięki czemu z ich pomocą szybko uzupełnisz swoją podaż białka po i przed treningiem.

Wszystkie produkty GO ON Nutrition zawierają tylko te składniki, które są wskazane na opakowaniu, nie ma w ich składzie żadnych ukrytych dodatków ani obcych elementów, a producent gwarantuje rzetelność informacji o wpływie na organizm.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password