BSN

BSN

Firma Bio-Engineered Supplements and Nutrition, Inc. (BSN®) powstała w 2001 roku w stanach zjednoczonych. Po wieloletnich doświadczeniach w branży suplementów diety i akcesoriów sportowych, marka należy do liderów na światowym rynku. 

BSN stale rozwija i tworzy nowe suplementy diety, ze szczególną uwagą śledząc ich efektywność. W latach 2017 - 2023 Marka zdobyła ponad 35 nagród związanych z dziedzinami odżywiania sportowców. Ten wynik plasuje ją na pierwszym miejscu w tej kategorii. Niezwykła wydajność suplementów proponowanych przez markę przywiodła grono lojalnych konsumentów, fanów i sportowców.

Bio Engineered Supplements dociera do ponad 90 krajów na świecie, a we własnym kraju posiada ponad 40 000 punktów sprzedaży. Co oddziela BSN od pozostałych firm to wielofunkcyjność produktów dopasowanych do wielu rodzajów konsumentów z różnymi potrzebami i stylem życia.

BSN oferuje najwyższej klasy suplementy diety oraz produkty wspomagające zdrowy tryb życia. Dostępne w naszym sklepie w przystępnych cenach, już dziś.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password