7Nutrition

7Nutrition

7 Nutrition powstało w 2013 roku jako oficjalna marka. Początki firmy były trudne. Jak dowiadujemy się od założycieli, rozpoczynali od niemalże zerowego budżetu opiewającego na 300 zł które zostały zainwestowane w stworzenie strony internetowej. Było to w 2005 roku przed ustanowieniem nazwy marki, którą znamy dziś. Początkowo nie posiadali nawet samochodu aby dowozić paczki na pocztę. Dzięki zaangażowaniu, ciężkiej pracy, wizji oraz z miłości do suplementów diety firma po 7 latach posiadała 15 sklepów stacjonarnych oraz hurtownię.

Gdy marka 7Nutrition ujrzała światło dzienne w swoim oficjalnym wymiarze, włodarze jeszcze bardziej poczuli się zmotywowani i z jeszcze większą pasją podejmowali codzienne działania, mające na celu rozwój firmy. Celem głównym była produkcja suplementów diety dla zawodników fitness oraz kulturystów. 

Jako pierwszy produkt, właściciele 7Nutrition wspominają czysty izolat ISO P290 o wysokim stężeniu białka. Kolejne produkty również były czyste i bezsmakowe, jak BCAA oraz Glutamina. 7Nutrition od początku kierowało się dobrem sportowców, dlatego marka tworzyła suplementy z najwyższą dbałością o szczegóły, nie stosując zbędnych dodatków, lecz najwyższej jakości surowców.

7Nutrition dzięki stworzeniu linii produkcyjnej z własną kapsułkarnią, mieszalnikiem oraz olejarnią zapewnia wysoką i niezmąconą jakość swoich produktów przez cały proces. Produkty 7Nutrition są sprzedawane w Algierii, Anglii, Belgii, Estonii, Francji, w Niemczech, Grecji, Iraku, Irlandii, Włoszech, Holandii, Portugalii, Hiszpanii, Tunezji oraz oczywiście w Polsce.

w 2016 roku 7Nutrition zostało nagrodzone “Gazelą Biznesu”, nagrodzie przyznawaną jedynie najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Kolejne lata przyniosły jeszcze większy sukces, a 7Nutrition trafił na listę Diamentów Forbes’a w latach 2019 i 2020.

Mimo rosnącego sukcesu 7Nutrition pozostaje wierny tradycjom. Zaangażowanie w tworzeniu i innowacjach suplementów jest równie wielkie jak na początku zakładania działalności. 

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password