Solgar

Obecnie brak dostępnych produktów

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Solgar

Solgar to polska firma suplementów diety założona w 1947 roku. Marka prowadzi najnowocześniejszy system badań naukowych czego rezultatem są doskonałe produkty witaminowe. Artykuły Solgar poddane są szczegółowej kontroli i spełniają restrykcyjne normy.

Asortyment Solgar to przeszło 400 unikalnych artykułów o wyspecjalizowanych formułach i składzie. Solgar to wybitna firma, która posiada własny ośrodek badań biochemicznych nazwany Solgar Nutritional Research Center. 

Marka posiada wszelkie możliwe gwarancje na to że ich produkty odpowiadają składowi  deklarowanemu na etykiecie. Jest to absolutny must be i wymóg firmy.

Solgar oferuje wyjątkowe szklane buteleczki, w których przechowują swoje produkty. Buteleczki te są opracowane w celu ochrony suplementów przed działaniem promieni słonecznych, powietrza, a także wilgoci.

Produkcja Solgar jest poddana całkowitej kontroli. Nawet powietrze w zakładach jest sprawdzane i oczyszczane. Również proces produkcji, surowce wykorzystane do produkcji, ich pochodzenie i sposób przetwarzania jest poddany sprawdzeniu na każdym etapie.

Solgar inwestuje w nowoczesny sprzęt, nowoczesne metody produkcji oraz posiada własną sieć dystrybucji. W naszym sklepie znajdą państwo wyłącznie oryginalne produkty tej marki w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password