Mutant

Mutant

Mutant

Mutant należy do PVL, znanego i cenionego producenta i dystrybutora suplementów diety. Firma ma swoją siedzibę w Kanadzie.

Kanada jest głównym krajem sprzedaży suplementów diety marki Mutant. Wynika to z pochodzenia firmy i jego korzeni. Suplementy PVL Mutant są również dystrybuowane na rynki międzynarodowe, aczkolwiek firma ceni bardziej jakość i inwestuje głównie w kierunku innowacji, aniżeli pompuje pieniądze w kampanie reklamowe. 

PVL posiada własne zakłady produkcyjne, dzięki czemu kontrolują cały przebieg tworzenia suplementów od źródła zakupu surowca po sprzedaż detaliczną i dostawę. W Kanadzie produkty PVL uznawane są za najlepsze na świecie.

Marka Mutant posiada wiele wyspecjalizowanych, najwyższej jakości suplementów, opracowywanych starannie i z powagą przez światowych specjalistów. Jednym z takich przykładów produktu najwyższej jakości jest Mutant Whey który po 28 miesiącach prac nad produktem, został stworzony jako jedyne w swoim rodzaju białko z 5 etapowym procesem wchłaniania i przyswajania. Whey składa się nie tylko z 5 rodzajów białka serwatki ale dodatkowo wzbogacony jest o aminokwasy (glutamina, bcaa), które doskonale współgrając z białkiem, potęgują efekt regeneracji, a co za tym idzie przyspieszają przyrost suchej masy mięśniowej.

Zakłady produkcyjne PVL Mutant oprócz własnych systemów kontroli, podlegają sprawdzeniu przez władze federalne. Ten sposób rewizji gwarantowany jest przez licencje i certyfikaty, w tym dobrej praktyki produkcyjnej tj. GMP.

Mutant marka podlega rutynowym testom rządowym na przypadki salmonelli i patogenów. Wyróżnia to PVL wśród konkurencji gdyż praktyka nie jest codziennością w branży. Mutant posiada dodatkowo licencję eksportową, a zasięg produktów marki to ponad 85 krajów na całym świecie.

Mutant PVL to marka gwarantująca bezpieczeństwo stosowania, dzięki czemu zyskała miliony odbiorców na całym świecie. Produkty Mutant znajdą państwo u nas w sklepie w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password