Kolagen Pro

Kolagen Pro jest marką utworzoną przez firmę Nutricion House. Jest to polska firma powstała w 2013 roku, promująca takie produkty jak Magnez Pro, Kolagen Pro czy Adek Pro. Główną siedzibą firmy jest miasto Łódź w województwie Łódzkim. 

Kolagen Pro jest produkowany we współpracy z koncernami farmaceutycznymi o ogromnym kapitale i znaczeniu na rynku. Są to między innymi Adamed oraz Polpharma.

W procesie produkcji bierze udział szereg specjalistów i naukowców, a ich praca, tj produkty Kolagen Pro, certyfikowane są za pomocą HACCP, GHP, GMP oraz ISO.

Produkty marki Kolagen Pro to suplementy diety w proszku, z cennymi dodatkami usprawniającymi, przyspieszającymi i polepszającymi działanie składnika głównego. Dodatkami tymi są siarczany glukozaminy i chondroityny jak również witamina C. Kolagen Pro to produkty czyste, pochodzenia naturalnego.

Nutricion House również posiada takie marki jak Adek Pro oraz Magnez Pro, które są źródłem witamin i minerałów cenionym za ich przyswajalność, formę oraz bezpieczeństwo stosowania.

Kolagen Pro współpracuje z najlepszymi producentami na rynku również w zakresie pakowania suplementów.

Wysoką jakość produktów potwierdzają i gwarantują certyfikaty państwowe i międzynarodowe. Oznacza to że cały proces produkcji od momentu pozyskiwania surowca do momentu odbioru produktów przez klienta, jest kontrolowany nie tylko przez sam zespół Kolagen Pro ale również specjalistów zewnętrznych.

Kolagen Pro to produkty innowacyjne, pozytywnie wpływające na zdrowie oraz włosy, skórę czy paznokcie. Dostępne w naszym sklepie w wersji oryginalnej o przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password