Invex Remedies

Obecnie brak dostępnych produktów

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Invex Remedies to Polska marka, która rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Firma oferuje linie produktów pielęgnacyjnych, dla osób w różnym wieku.

Polska marka opiera się na specjalnej technologii zwanej Inweks. Jej twórca posiada ponad 150 różnych patentów i jest cenioną postacią w gronie naukowym. 

Głównym założeniem firmy jest poprawa jakości życia człowieka. W tym celu Invex posiada laboratoria gdzie opracowywane są kolejne produkty wspierające zdrowie skóry. Od początku istnienia marki, prowadzone są badania naukowe, innowacyjne rozwiązania tworzone są każdego dnia. Invex inwestuje w coraz to nowe technologie co wyróżnia ich spośród tłumu. Jedną z takich technologii jest opracowywanie produktów które rozbijają struktury metaliczne do monojonów, zawierające oryginalne połączenia składników usprawniające procesy skóry. Wnikliwe badania technologiczne umożliwiły Invex Remedies na tworzenie wysoce wchłanialnych i stabilnych suplementów.

W trosce o zdrowie odbiorców, marka nie dodaje konserwantów, antyzbrylaczy, parabenów ani spulchniaczy do swoich produktów. Celem suplementów promowanych przez Remedies jest bezpieczny produkt końcowy, który będzie wydajny i wygodny w użytkowaniu, a jego skuteczność niepodważalna.

Invex Remedies promuje zdrowy, aktywny tryb życia. Pracownicy firmy głęboko wierzą że zdrowy tryb życia wspiera długie życie bez dolegliwości. W tej wierze mają świadomość, iż sama aktywność fizyczna bez dostarczania organizmowi odpowiedniej ilości witamin, minerałów i aminokwasów nie jest wystarczająca aby uzyskać ten cel. Ta Świadomość doprowadziła Invex Remedies do konkluzji, której skutkiem są innowacyjne, naturalne, pozbawione dodatków suplementy diety, które nie tylko wspomagają organizm w codziennej aktywności fizycznej ale również chronią przed negatywnymi skutkami wysiłku, takimi jak przemęczenie, kontuzje czy urazy.

Zdrowy organizm wewnątrz będzie manifestował to zdrowie na zewnątrz poprzez piękną, odżywioną i jędrną skórę. Stąd też Invex Remedies chcąc zadbać o wnętrze, oddaje się produktom do pielęgnacji skóry, w maksymalnie przyswajalnej formie, obfite w minerały pochodzące z natury. Wysoka wchłanialność jest bardzo istotna w procesie tworzenia produktów Invex’u, jako że tego typu założenie umożliwia zaopatrzenie komórek w niezbędne substancje, już na etapie przewodu pokarmowego.

Wiele z suplementów oferowanych przez markę ma płynną formę w celu wzmożenia przyswajalności. Dodatkowo produkty te są bezpieczne i zdrowe.

Invex Remedies posiada szeroką gamę tzw. dermokosmetyków. Laboratoryjnie opracowane do potrzeb skóry, osób w każdym wieku i o różnym zapotrzebowaniu na składniki, suplementy Invex polecają się ze swoją kompatybilnością i sposobem działania. Skuteczność dermokosmetyków od Invex Remedies jest potwierdzona przez wieloletnie pozytywne recenzje klientów marki.

W naszym sklepie znajdziecie państwo oryginalne produkty marki w atrakcyjnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password