Amix Nutrition

AMIX Nutrition to znana marka luksusowych odżywek dla sportowców należąca do Large Life Limited. Firma jest jednym z wiodących producentów odżywek dla sportowców w Wielkiej Brytanii i Europie.

Historia

Od momentu powstania do dnia dzisiejszego biuro Large Life Limited mieści się w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Firma powstała w 2003 roku, w tym samym czasie zarejestrowano markę AMIX™ Nutrition, która szybko stała się rozpoznawalna przez profesjonalnych sportowców, znawców dziedziny fitness i kulturystyki. Rosnący popyt na odżywki i suplementy sportowe marki AMIX doprowadził do rozszerzenia produkcji. Firma umieściła w centrum Europy nowy zakład produkcyjny, centrum badawczo-rozwojowe i logistyczne. Obecnie produkty AMIX sprzedawane są w całej Europie, a w niedalekiej przyszłości firma planuje wejść na rynek azjatycki i amerykański.

Od pierwszych lat swojej działalności Large Life wspiera młodych sportowców z różnych krajów Europy. W 2012 roku firma była głównym sponsorem prestiżowego turnieju EVLS Praga, a rok później podpisała kontrakt z jego zwycięzcą, Dennisem Wolfem, który został twarzą AMIX.

Popularność odżywek sportowych AMIX™ Nutrition wśród profesjonalistów i amatorów wynika z kilku powodów:

 - Do produkcji odżywek sportowych wykorzystywane są wysokiej jakości surowce od zaufanych dostawców.

 - Firma inwestuje w nowoczesne technologie przetwarzania surowców, które pozwalają na wydobycie maksimum składników odżywczych.

 - Firma przestrzega wysokich standardów produkcji, stale monitoruje jakość, posiada szereg certyfikatów ISO i HACCP.

 - Specjaliści własnego ośrodka badawczego Large Life nieustannie pracują nad udoskonalaniem składu, tworzeniem nowych skutecznych receptur, wykorzystując najnowsze odkrycia naukowe w dziedzinie żywienia.

 - Producenci utrzymują informacje zwrotne z konsumentami, słuchają ich opinii i życzeń.

AMIX to połączenie futurystycznego designu opakowań, doskonałego smaku i wysokiej wydajności. Produkty tej marki pomagają sportowcom, kulturystom osiągać najlepsze wyniki na treningach i zawodach, a wszystkim zwolennikom zdrowego trybu życia w utrzymaniu doskonałej formy fizycznej. Do atutów marki należy również szerokość asortymentu.

Pod marką AMIX produkowane są różnego rodzaju odżywki sportowe - białka różnego pochodzenia (koncentrat i izolat serwatki, roślinne, z jaj), BCAA i inne aminokwasy, kreatyna w postaci monohydratu i chlorowodorku, złożone spalacze tłuszczu, kompleksy przed i potreningowe, boostery testosteronu, napoje energetyczne, izotoniki. Również w asortymencie producenta znajdują się różne suplementy dla zdrowia, aktywnej długowieczności, zdrowe przekąski (batony proteinowe), akcesoria sportowe (shakery, bidony).

 - GreenDay - produkty wegańskie, białko roślinne, a także witaminy, minerały, kwasy omega, probiotyki i inne suplementy zdrowotne

 - AmiXpro - aminokwasy, kreatyna, testosteron, spalacze tłuszczu i inne sporty, odżywki o wysokiej skuteczności dla sportowców wyczynowych

 - Pan. Popper's - zamienniki posiłków, wysokobiałkowe mieszanki naleśnikowe

 - Osteo - suplementy na stawy (glukozamina, chondroityna, MSM)

Amix to również różne suplementy zwiększające wytrzymałość i wydolność (kreatyna, izotoniki, napoje energetyczne, boostery testosteronu).Asortyment firmy stale się poszerza, pojawiają się nowe produkty i linie. 

W sklepie 5LB znajdziecie państwo oryginalne certyfikowane produkty marki w przystępnych cenach i zaktualizowanym asortymencie. 

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password