Himalaya

Założycielem firmy Himalaya był M. Manal w roku 1934. Jego przygoda i pomysł na korzystanie z natury w celu poprawy jakości życia, rozpoczęła się w Birmie w roku 1930, gdy zainspirowany poznał działanie korzeni miejscowego zioła na uspokojenie słoni. Ziołem tym była Rauwolfia Serpentina, a pierwszy suplement marki odziedziczył nazwę Serpina.

Firmie Himalaya przyświeca cel niesienia pomocy ludziom, przy wykorzystaniu mocy natury i nauki. Wszystko to za sprawą Determinacji jej założyciela Manala, który to sprzedając biżuterie własnych rodziców podjął się wyzwania przekazania mocy natury w nowoczesnej formie społeczeństwu. Przy pomocy maszyny do tabletek i po latach badań w powstała wizja “dobre samopoczucie w każdym domu i szczęście w każdym sercu”.

W roku 1955 roku firma wprowadziła na rynek kolejny przełomowy produkt do pielęgnacji wątroby, który w nazwie Liv.52 został synonimem Firmy. Przez kolejne lata Himalaya wprowadziła szereg marek takich jak Septilin, Cystone, Bonnisan oraz Rumalaya forte.

Po dzień dzisiejszy Himalaya posiada produkty o szerokim spektrum zastosowań dla szerokiej liczby odbiorców. Są nimi m.in. Personal Care, BabyCare, Himalaya for Moms, Animal Health.

Obecnie Himalaje są wiodącą światową organizacją zajmującą się zdrowiem ziołowym i pielęgnacją osobistą, posiadającą blisko 500 produktów w ponad 100 krajach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password