Holistic Herbs

Holistic Herbs to Polska firma bazująca wyłącznie na polskim kapitale. Marka powstała w roku 2019, a jej obecna siedziba główna mieści się w miejscowości Ruda Śląska.

Holistic Herbs jest producentem suplementów diety tworzonych wyłącznie z surowców pochodzenia roślinnego. Do produkcji stosuje się ekstrakty roślinne o szerokim zastosowaniu. 

Firma zapewnia wysoki standard suplementów, a produkty są oznaczone szeregiem certyfikatów gwarantujących zachowanie norm i przepisów. Jednym z takich certyfikatów to GMP, stanowiący o wysokiej deklarowanej jakości, rzetelności składu, gwarantuje, że surowce deklarowane są w rzeczywistości użyte w procesie produkcji, i wyklucza dodatki. GMP to pełna kontrola nad jakością produktów jak i kontrola pochodzenia surowców.

Kolejnym certyfikatem posiadanym przez Holistic Herbs jest HACCP, zapewniający bezpieczeństwo i korzystny wpływ na zdrowie produktów.

Firma do dnia dzisiejszego wyprodukowała szereg suplementów o różnym spektrum działania. Oto niektóre z nich:

Holistic C - Holistic Detox - Holistic Kolagen - Holistic Magnez - Holistic Omega - Holistic B Complex - Holistic Immu Blend S - Holistic Saponin - Holistic Antioxidants - Holistic Carnozine - Holistic Amino - Holistic Chitosan - Holistic Serum Prestige - Holistic Carbo Med - Holistic CBD - Holistic Therapy LDL-HDL - Holistic Colostrum Beta

Holistic Herbs jest producentem suplementów diety stworzonych ze standaryzowanych ekstraktów z roślin, o działaniu leczniczym, o wysokim lecz bezpiecznym stężeniu, w kapsułkach.

W naszym sklepie znajdziecie państwo szereg oryginalnych produktów Holistic Herbs, w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password