ForMeds

Obecnie brak dostępnych produktów

Wyszukaj ponownie to co szukasz

ForMeds to Polska firma produkująca suplementy, założona w roku 2012. Produkty marki cenią sobie bezpieczeństwo i skuteczność i bazują jedynie na naturalnych surowcach.

Firma ForMeds oferuje jedynie receptury sprawdzone i przetestowane, które podlegają ścisłej kontroli pod okiem doświadczonych specjalistów. Preparaty marki produkowane są od początku do końca w ich własnych zakładach, w zgodzie z procedurami HACCP i GMP/GHP. Dodatkowe badania produktów ForMeds prowadzone są przez niezależne, certyfikowane laboratoria. 

Linia produkcyjna marki gwarantuje najwyższy standard suplementów opracowywanych w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych. Aby to osiągnąć ForMeds inwestuje wyłącznie w najwyższej jakości surowce, pozyskiwane od certyfikowanych dostawców z całej Europy.

ForMeds to spółka której produkty zarejestrowane są w Głównym Inspektoracie Sanitarnym oraz Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ. Dzięki temu konsument może być pewien co do jakości suplementów.

ForMeds to stale rozwijająca się firma, o coraz większym asortymencie gwarantującym profesjonalizm i kompleksowość obsługi. Ciężka praca nad ForMeds przyniosła jej prestiżowe nagrody takie jak certyfikat European Quality® 2020, European Quality® 2019, European Quality® 2018, Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, Produkt Roku 2016.

W ofercie naszego sklepu znajdą państwo szereg oryginalnych produktów marki ForMeds w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password