Skoczylas

Skoczylas

Firma Skoczylas powstała w 2015 roku w Polsce.

Skoczylas to suplementy diety bazujące jedynie na naturalnych składnikach. Marka może się poszczycić wysoką jakością ekstraktów i wyciągów w składzie swoich preparatów. 

Suplementy marki Skoczylas są tworzone przy pełnej kontroli Marka Skoczylasa, lekarza specjalisty, entuzjasty zdrowia i zdrowego odżywiania. Dzięki temu produkty marki Skoczylas są całkowicie bezpieczne, o wysokiej jakości, pozbawione barwników i dodatków mogących zanieczyścić produkt takich jak konserwanty czy stearynian magnezu. 

Jako ciekawe rozwiązanie firma Skoczylas w trosce o zawartość swoich suplementów korzysta ze specjalnych ciemnych opakowań, które blokują dostęp słońca, przez co chroni przed uszkodzeniem szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Promieniowanie to niszczy naturalne substancje aktywne. Taka oryginalna i przemyślana forma przechowywania i transportu suplementów, gwarantuje trwałość i zachowanie pełnych właściwości zawartości.

Lekarz Marek Skoczylas w trosce o zdrowie ludzi, dba z najwyższą jakość składników. Ten wyselekcjonowany sposób doboru surowców jest możliwy dzięki wiedzy medycznej i zielarskiej. Firma Skoczylas korzysta z surowców z krajów takich jak Szwajcaria, Niemcy czy Polska. Wszystkie produkty są pozyskiwane jedynie od ekologicznych producentów żywności.

Firma Skoczylas, oferuje wysokiej jakości suplementy diety, które mają bardzo pozytywny prozdrowotny wpływ na zdrowie. Firma inwestuje w skuteczne rozwiązania, a ich produkty powodują szybkie efekty dzięki selektywnemu doborowi składników, w tym składników aktywnych. Wysoka standaryzacja produkcji, naturalne składniki bez dodatków mogących zanieczyścić produkt są cechami głównymi przyświecającymi firmie Skoczylas.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password