Optimum Nutrition

Optimum Nutrition

Znana amerykańska firma Optimum Nutrition swoją historią sięga końca lat 80-tych ubiegłego wieku, kiedy to została zawarta pierwsza umowa pomiędzy założycielami koncernu, braćmi Costello, a producentem nabiału Glanbia. Dostawy serwatki z tych ostatnich stały się podstawą nowej linii zdrowej żywności, a w szczególności pierwszego na świecie białka serwatkowego. Początkowo produkty Optimum Nutrition przeznaczone były na rynek północnoamerykański. Jednak ciągły wzrost popytu na wysokiej jakości produkty marki zmusił kierownictwo firmy do zwrócenia uwagi na światowy rynek odżywek dla sportowców.

Czas pokazał słuszność ścieżki rozwoju marki. Dziś amerykański producent jest marką numer jeden w wielu krajach Europy i Świata. Przez ponad 30 lat owocnej pracy firmie Optimum Nutrition udało się ugruntować pozycję niezawodnego partnera i producenta najwyższej jakości, dla sportowców i osób prowadzących  zdrowy tryb życia. Zgodnie z wynikami ankiet i badań, większość konsumentów preferuje suplementację produktami ON co czyni ich liderem sprzedaży.

Produkty Optimum Nutrition to odżywki dla sportowców, które produkowane są w wyspecjalizowanych zakładach o dużych mocach produkcyjnych. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie produkują dziesiątki tysięcy suplementów. Marka posiada jeden z najszerszych asortymentów, który uwzględnia wymagania niemal każdego sportowca na świecie.

W przeciwieństwie do konkurencji firma realizuje w swoich zakładach pełen cykl produkcyjny, zaczynając bezpośrednio od syntezy produktu, a kończąc na jego pakowaniu i wysyłce do konsumenta. Stałe badania laboratoryjne i testy na każdym etapie produkcji gwarantują pełne spełnienie wszystkich wymagań stawianych nowoczesnym lekom farmakologicznym.

Optimum Nutrition to synonim jakości i starannej selekcji, najwyższej jakości, to analiza preparatów na każdym etapie ich produkcji. 

Odżywki sportowe znanej marki są obecnie dostępne na rynku pod dwoma markami: ABB (American Body Building) oraz Optimum Nutrition. Co więcej, obie marki dość skutecznie się uzupełniają. W asortymencie firmy znajdują się witaminy, gainery, aminokwasy, kreatyna, białka oraz preparaty na spalanie tłuszczu. Na rynku cały czas pojawiają się nowe produkty, suplementy sportowe i leki. Do najpopularniejszych suplementów firmy należą:

  • - 100% Whey Gold Standard to jedno z najpopularniejszych białek na świecie;
  • - Serious Mass Gainer to gainer, który znajduje się w pierwszej trójce wśród profesjonalistów na całym świecie;
  • - Monohydrat kreatyny;
  • - Glutamina i wiele innych.

Optimum Nutrition to najlepszy stosunek ceny do wydajności i jakości, oraz klucz do sukcesu w drodze do osiągania celów zdrowotnych i poprawy sylwetki.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password