Aura Herbals

Obecnie brak dostępnych produktów

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Historia

Aura Herbals powstała w 2007 roku, jako firma produkująca ekologiczną żywność. Właściciele firmy szybko jednak zrozumieli że nie wszystkie składniki można dostarczyć wraz z pożywieniem, dlatego postanowili poszerzyć ofertę o produkcję suplementów diety. 

Odbiorcy

Aura Herbals posiada tysiące zadowolonych klientów, do których należą również klienci aptek i sieci drogerii. Suplementy marki są produkowane z najwyższa starannością, z miłości do zdrowia, natury oraz ludzi. Celem produktów Aura Herbals jest wzbogacenie diety w bezpieczny i nieskomplikowany sposób.

Składniki

Aura Herbals to naturalne rośliny, witaminy, minerały oraz składniki organiczne, stosowane do tworzenia suplementów, których skład pozostaje nie zmącony zbędnymi dodatkami. Ta zasada nosi nazwę “clean label”.

Produkcja

Firma stosuje w produkcji swoich preparatów unikalne procedury, opracowane przez specjalistów. Bazuje na certyfikatach i sprawdzonych dostawcach surowców z Europy i świata. Linia produkcyjna Aura Herbals tworzy suplementy od surowca po gotowy produkt na półce we własnych zakładach z zachowaniem HACCP oraz GMP/GHP.

W naszym sklepie znajdą państwo szeroki wachlarz produktów marki Aura Herbals w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password