Laborell

Obecnie brak dostępnych produktów

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Laborell to polska firma suplementów diety, założona w 2017 roku. Firma oprócz suplementów diety produkuje kosmetyki oraz zdrową żywność niskokaloryczną.

Laborell wykorzystuje do produkcji swoich suplementów diety, surowce wyłącznie najwyższej jakości. Surowce te nie ograniczają się do miejsca jako że są pozyskiwane z każdego miejsca na ziemi. Laborell każdego dnia szuka nowych krain i miejsc skąd mogą czerpać surowce o określonych wartościach i jakości.

Laborell jest jedną z firm która posiada nowoczesne technologie z nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi. Cały ten proces jest kontrolowany od momentu pozyskiwania surowców do momentu sprzedaży zarówno przez specjalistów firmy jak również firmy zewnętrzne.

Laborell to firma ogromnego zaangażowania w sprawę zdrowego sposobu życia. W odpowiedzi na potrzeby klientów produkują różne formy suplementów takie jak:

- miękkie kapsułki
- twarde kapsułki
- tabletki - w tym musujące
- w proszku
- w płynie
- zdrowa żywność

Firma Laborell stosuje kontrolę termiczną zgodną z wymogami Ministerstwa Zdrowia i Procesami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej oraz Farmaceutycznymi. Współpraca Laborell z innymi podmiotami dystrybuującymi odbywa się wyłącznie pod warunkiem posiadania wystarczających certyfikatów.

W naszym sklepie znajdą państwo szereg oryginalnych produktów marki Laborell w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password