BioTech USA

BioTech USA doskonałość z 20 letnim doświadczeniem.

W świecie kulturystyki i żywienia sportowców trudno znaleźć osobę, która nie słyszałaby o marce BioTech USA. Ogromna ilość różnorodnych suplementów, dobra polityka cenowa, doskonała jakość – wszystko to pozwala firmie BioTech zajmować wiodącą pozycję na rynku produktów sportowych.

Firma BioTech USA powstała w latach 90-tych, w momencie połączenia dwóch branż jakimi były - produkcja sprzętu sportowego w Europie oraz produkcja odżywek sportowych w USA. Produkty amerykańskiego producenta szybko stały  się popularne w Europie, a BioTech USA stał się wiodącym tematem wśród sportowców. To skłoniło kierownictwo firmy do otwarcia europejskiego oddziału BioTech w Niemczech. Stało się to w 1999 roku. Od tego czasu firma prężnie się rozwija i podbija rynek. W tej chwili produkty BioTech USA z powodzeniem sprzedawane są w ponad 50 krajach świata. W samej Europie otwarto już ponad 100 markowych hipermarketów z produktami tej firmy.

Ruch to życie i pracownicy BioTech doskonale o tym wiedzą. Firma stale prowadzi badania i doskonali własne procesy technologiczne. Naukowcy z licznych laboratoriów są nieustannie zajęci opracowywaniem i testowaniem nowych form i związków różnych składników. Dlatego odżywki sportowe BioTech USA spełniają wszystkie międzynarodowe standardy i odznaczają się doskonałą jakością.

Praca w fabrykach firmy prowadzona jest bardzo starannie z licznymi kontrolami na różnych etapach produkcji. Dosłownie wszystko musi zostać poddane kontroli począwszy od surowców do produktów, materiałów opakowaniowych po jakość opakowań. BioTech USA to zaawansowane technologie, wysokiej jakości surowce i materiały, to ciągły postęp i ruch tylko do przodu.

Efektem wieloletniej pracy firmy BioTech było: kilka patentów, unikalne receptury i mieszanki, ogromny arsenał produktów i wiele więcej. Głównym celem BioTech USA jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta. Dlatego z roku na rok na rynku pojawia się coraz więcej produktów tego producenta. Ponadto w celu poszerzenia asortymentu powstało kilka linii produktowych o specjalistycznej linii, ukierunkowanej w szczególne grupy sportowców: BRUTAL Nutrition (odżywki dla wysokiej klasy sportowców), czy PINK FIT (specjalna seria produktów dla kobiet). Dlatego możemy śmiało i ze spokojem powiedzieć, że BioTech USA w przyszłości nadal będzie nas zachwycać nowymi, a co najważniejsze wysokiej jakości produktami odżywek dla sportowców.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password