USN

Ultimate Sports Nutrition (USN) to wiodąca marka na rynku nowoczesnych odżywek dla sportowców. Jest zasłużenie uznawany za innowacyjne osiągnięcia w branży suplementów sportowych. Firma posiada przedstawicielstwa w krajach wszystkich kontynentów.

Logo firmy jest symbolem światowych odkryć naukowych i najnowszych badań klinicznych, które inspirują naukowców do tworzenia produktów opartych na najbardziej zaawansowanych recepturach.

„Firma USN jest zaangażowana w inspirowanie naszych klientów do stawiania sobie wyzwań, pójścia dalej, stania się silniejszym i osiągania nowych wyżyn. Chcemy być zaangażowani w pozytywny wpływ naszych produktów na drodze do Twoich celów” - tak charakteryzuje firmę jeden z jej dyrektorów.

W latach 90tych ogólna świadomość znaczenia prawidłowego odżywiania dla wyników sportowych doprowadziła do narodzin branży suplementów sportowych.

Niemal całkowity monopol kilku drogich importowanych marek na terytorium RPA skłonił młodego przedsiębiorcę i sportowca Albe Geldenhuysa do wykorzystania najnowocześniejszych badań naukowych do stworzenia produktów wysokiej jakości, w przystępnych cenach.

Od 2000 roku USN prowadzi badania nad żywieniem sportowców. Dzięki temu powstały skuteczne suplementy diety, dostępne dla szerokiego grona konsumentów. Wcześniej produkty najwyższej jakości były dostępne tylko dla najlepszych sportowców światowego formatu. Również w tym czasie linie suplementów USN zajęły czołowe pozycje na rynku sportu i zdrowego odżywiania.

W latach 2006 - 2014 Ultimate Sports Nutrition poszerzył swój asortyment o produkcję batonów i napojów sportowych. Dziś główna siedziba i zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Wielkiej Brytanii, a odżywki sportowe USN można kupić w ponad 50 krajach Europy, Afryki, a także w USA i Australii.

Firma USN Sports Nutrition nie boi się wypowiadać głośnych stwierdzeń: „Produkujemy najwyższej jakości suplementy diety, które mają za zadanie poprawić wydolność fizyczną i psychiczną każdego klienta”

Wszystkie produkty marki wytwarzane są zgodnie z restrykcyjnymi wymogami GMP (norma dotycząca produkcji żywności, suplementów diety i leków), dzięki czemu tworzone produkty są w pełni bezpieczne i skuteczne. W ramach tego programu rocznie przeprowadzanych jest około 2000 badań laboratoryjnych. Wszystko po to, aby składniki użyte do stworzenia produktów USN spełniały normy mikrobiologiczne oraz były wolne od zanieczyszczeń, w tym substancji zabronionych.

W cyklach miesięcznych przeprowadzane są niezależne badania przez akredytowane laboratorium SANAS. Badania te gwarantują zgodność składu aktywnych suplementów ze składem deklarowanym.

Ponadto wykwalifikowani pracownicy USN ściśle współpracują z międzynarodowymi firmami farmaceutycznymi w celu zapewnienia najwyższych standardów.

Asortyment odżywek dla sportowców USN został naukowo zbadany i opracowany w taki sposób, aby w jak największym stopniu zaspokoić pragnienia każdej osoby. Niezależnie więc od tego, do jakich celów dążysz – schudnąć, skutecznie nabrać jakościowej masy czy zwiększyć wskaźniki siły, gama produktów USN pomoże Ci szybko osiągnąć upragnione rezultaty.

Z roku na rok USN konsekwentnie przekazuje swoje doświadczenie, popularyzując produkty w krajach wszystkich kontynentów. Wypuszczanie na rynek wysokiej jakości skutecznych produktów wraz z szeroką polityką reklamową sprawia, że USN jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych producentów odżywek dla sportowców na świecie. Recenzje wielu klientów stale to potwierdzają.

Jason Oakley, dyrektor zarządzający Ultimate Sports Nutrition w Wielkiej Brytanii, powiedział: „Globalną strategią naszej marki jest konsolidacja w 136 krajach na całym świecie w celu dalszego wzrostu i globalnej wizji”.

W związku z tym USN szybko staje się powszechnie znaną marką, kojarzoną z wysokiej jakości suplementami dostępnymi w wielu krajach na całym świecie. Każdy może kupić odżywki sportowe USN w naszym sklepie. Oferujemy produkty w przystępnych cenach, które można kupić zarówno detalicznie, jak i hurtowo.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password