Ale Active Life Energy

Historia

ALE Active Life Energy to Polska firma istniejąca od 1989 roku. Marka tworzy produkty i suplementy wspierające osoby aktywne fizycznie. ALE promuje zdrowy tryb życia, regularną aktywność fizyczną, oraz motywuje do działania przyszłych sportowców. Marka ALE znajduje się pod szyldem grupy Pelion - największej działalności z zakresu ochrony zdrowia w Polsce. Została zbudowana w pełni z polskiego kapitału. Do marek współistniejących Grupy Pelion wchodzą m. in. DOZ, DOZ Maraton i Drogeria Natura.

Oferta Active Life Energy

ALE to głównie produkty potreningowe i regeneracyjne. Mają na celu uzupełnienie diety osób aktywnych. Grupą docelową marki są osoby o bardzo aktywnym trybie życia, zabiegane, które potrzebują potreningowego uzupełnienia związków chemicznych, niezbędnych dla regeneracji mięśni i komórek. W procesie produkcji wykorzystywane są surowce i składniki, wyłącznie najwyższej jakości. Jakość suplementów ALE wynika również z doświadczeń, recenzji, opinii branych pod uwagę w procesie tworzenia produktów. 

Suplementy ALE są doskonałe dla sportowców biegaczy, kolarzy, crossfitowców, maratończyków oraz kulturystów. W naszej ofercie znajdziecie państwo szereg produktów marki w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password