Magnum Nutraceuticals

Magnum Nutraceuticals to firma produkująca suplementy diety o najwyższej jakości, dla wymagających sportowców. Magnum powstało w roku 2005, a siedziba firmy znajduje się w Kanadzie.

Produkty Magnum oprócz wysokiej jakości opierają się na gwarancjach w stosunku do klienta, że założenia i składniki, opisane przez firmę, będą adekwatne do zawartości i efektów.

Mottem firmy jest - “lepsze składniki to lepsze wyniki”. Taki cel przyświeca firmie Magnum od samego początku działalności, aby tworzyć najdoskonalsze suplementy na świecie. W tym celu Markus Kaulius, założyciel firmy podjął wszelkie kroki aby znaleźć jak najlepsze surowce do produkcji suplementów diety. Dodatkowo jego celem jest produkcja z wykorzystaniem tych suplementów z zachowaniem najrygorystyczniejszych standardów.

Najistotniejszą cechą i założeniem firmy jest uczciwość. To na uczciwości wobec klientów firma buduje swój wizerunek. W tym celu stosowane są oprócz najwyższej jakości składników, procedury kontroli takie jak CGMP - Certified Good Manufacturing Practices. 

Zakłady produkcyjne Magnum podlegają ciągłym kontrolom firm państwowych zewnętrznych. Dzieje się to przy aprobacie właścicieli firmy, gdyż w poczuciu transparentności i uczciwości, chcą zapewnić produkt bezpieczny o skutecznym działaniu. 

Magnum Nutraceuticals to firma z wieloletnim doświadczeniem, nagradzana wielokrotnie na scenie światowej. Produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach, a ich promocja odbywa się z udziałem liderów świata sportu. W naszym sklepie znajdą państwo oryginalne produkty marki Magnum Nutraceuticals w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password