Progress Labs

Progress Labs

Progress Labs jest polską firmą suplementów diety działającą od roku 2011. Marka opracowuje i dystrybuuje szeroką gamę suplementów takich jak witaminy, aminokwasy, spalacze tłuszczu itp. Proces produkcji Progress Labs opiera się na szczegółowych badaniach laboratoryjnych, nowoczesnym podejściu, myśleniu nieszablonowym oraz surowcach pochodzenia naturalnego.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Progress Labs bazuje jedynie na składnikach, które naturalnie pozyskują z natury. Towarzyszy temu przekonanie, że wszystko co organizm ludzki potrzebuje istnieje w przyrodzie, a efektem tego myślenia są produkty oparte na piperynie, kapsaicynie czy afrykańskim mango.

Produkty Progress Labs opracowywane są w nowoczesnych laboratoriach, z zastosowaniem nowoczesnych procedur i technologii. Firma przestrzega wszelkich wymogów i zasad bezpieczeństwa, gwarantując nie tylko efektywność produktów końcowych jak również deklarowany brak przeciwwskazań do ich stosowania.

Progress Labs wraz ze wzrostem kapitału wprowadza kolejne innowacje, wyszukuje innowacyjnych kombinacji surowców sukcesywnie zwiększając liczbę produkowanych suplementów o coraz wyższej jakości.

Progress Labs to sprawdzone certyfikowane produkty o sprawdzonym składzie w bezpiecznym połączeniu. Firma spełnia farmaceutyczne standardy takie jak GMP, GHP, HACCP będące wymogami Unii Europejskiej oraz Krajowej Inspekcji Sanitarnej. Dodatkowo produkty Progress Labs posiadają certyfikat BIO gwarantujący brak chemicznych środków zawartych w suplementach.

Firma oferuje produkty efektywne, bezpieczne, o sprawdzonym składzie i działaniu. W naszym sklepie znajdą państwo wyłącznie oryginalne suplementy od tego producenta, w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password