Gaspari

Gaspari

Gaspari Nutrition to amerykański producent odżywek sportowych, założony w 1996 roku przez słynnego kulturystę Richa Gaspariego. Po zakończeniu kariery sportowej postanowił wykorzystać swoje osobiste doświadczenie i wykształcenie medyczne w branży żywienia sportowego, stawiając na jakość i efektywność produkcji. W tym celu od samego początku powstania firmy Gaspari Nutrition stworzono własne laboratorium bioinżynieryjne, w którym w opracowywanie nowych receptur zaangażowani byli wysoko wykwalifikowani specjaliści, korzystający z najnowszych osiągnięć nauki. Wieloletnie doświadczenie założyciela marki w dziedzinie kulturystyki pomogło osiągnąć świetne rezultaty. Firma posiada proteiny, gainery, aminokwasy, karnitynę, boostery testosteronu i inne produkty najwyższej jakości. Gaspari Nutrition przywiązuje dużą wagę do walorów smakowych, ponieważ wielu sportowców jest gotowych zrezygnować z nawet bardzo skutecznych suplementów ze względu na nieprzyjemny smak.

W produkcji dodatków firma koncentruje się przede wszystkim na jakości. W tym celu w laboratoriach prowadzone są ciągłe badania mające na celu ulepszanie istniejących receptur i tworzenie nowych; wyposażenie odpowiada najnowszym osiągnięciom w dziedzinie techniki; wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane surowce; stale prowadzona jest kontrola jakości wyrobów gotowych. Ponadto Rich Gaspary czuje szczególną odpowiedzialność za jakość, ponieważ ceni sobie swoją reputację i po prostu nie może pozwolić sobie na produkcję drugorzędnych produktów pod swoim nazwiskiem.

Drugim celem Gaspari Nutrition jest efektywność. A potwierdzają to recenzje i stale rosnąca liczba konsumentów

Dokonując wyboru marki Gaspari możesz być pewien, że nie ryzykujesz swojego zdrowia, ponieważ skład nie zawiera zabronionych niebezpiecznych składników. Potwierdza to również fakt, że produkt ma swoją nazwę na rynku amerykańskim gdzie kontrola produktów żywienia sportowego jest szczególnie wysoka. Suplementy diety Gaspari Nutrition działają już od pierwszego spożycia i gwarantują Ci najlepsze efekty w osiąganiu Twoich celów.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password