Finaflex

FINAFLEX to firma zajmująca się zdrowymi przekąskami i suplementami diety założona w 2008 roku, z siedzibą tuż obok Atlanty w stanie Georgia w USA. Firma stawia na innowacje i oryginalność. Jako producent posiadający certyfikat GMP utrzymują najwyższe standardy jakości w branży.

FINAFLEX zaczyna się od historii dwóch najlepszych przyjaciół z dzieciństwa. Nasi założyciele, Bryan Krause i Kyung Kim, poznali się w szkole podstawowej w swoim rodzinnym mieście Dunwoody, niedaleko Atlanty w stanie Georgia. Te dzieciaki nie wiedziały, że właśnie spotkały swojego najlepszego przyjaciela i partnera biznesowego na całe życie.

Dwaj młodzi chłopcy szybko stali się bliskimi przyjaciółmi i stworzyli silną więź, która trwała aż do lat studenckich, kiedy obaj uczęszczali na University of Georgia. Zawsze zainteresowani fitnessem i lekkoatletyką, wkrótce po ukończeniu studiów weszli razem do branży suplementów.

Wszystko zaczęło się od prostego sklepu z suplementami o nazwie Redefine Nutrition, na zapleczu tego sklepu narodził się FINAFLEX. Marka została oficjalnie założona w 2008 roku, w czasie, który obecnie znamy jako „Wielką Recesję”, ryzykowny czas na rozpoczęcie tak ambitnego przedsięwzięcia. Przy takiej niepewności ekonomicznej stawka była wysoka, zwłaszcza gdy została wzmocniona przez to, czym żonglowali wówczas Bryan i Kyung. Bryan witał swoje pierwsze dziecko, a Kyung był w tym czasie zajęty prowadzeniem wielu innych biznesów. 

Nazwa FINAFLEX pochodzi od naszego pierwszego produktu, o którym początkowo myśleliśmy, że będzie naszym jedynym produktem, ale ta idea nie trwała długo. Rozwinęliśmy naszą linię produktów, tworząc wszechstronny i unikalny wybór, który widzisz dzisiaj. Rozszerzyliśmy naszą działalność o kategorię zdrowych przekąsek i odnieśliśmy międzynarodowy sukces zarówno w przypadku suplementów, jak i przekąsek.

Możesz sobie wyobrazić przeszkody, z jakimi musieli się zmierzyć, ale Bryan i Kyung byli w stanie rozwinąć FINAFLEX do tego, czym jest dzisiaj, nigdy nie ustępując i pozostając oddani swojemu celowi: dostarczaniu produktów najwyższej jakości do entuzjastów aktywności fizycznej.

Bryan i Kyung pozostają najlepszymi przyjaciółmi do dziś, kontynuując wspólne prowadzenie FINAFLEX i szukając nowych możliwości zrewolucjonizowania branży suplementów i zdrowych przekąsek. Ta sama determinacja, pomysłowość i pasja, które skłoniły ich do rozpoczęcia podróży, nadal napędzają ich pomimo sukcesu firmy.

To, co zaczęło się jako dwóch 8-letnich kumpli grających razem w Nintendo, przerodziło się w trwające całe życie zaangażowanie.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password