ActivLab

ActivLab

Activlab to pierwszy krok do zdrowego stylu życia!

Activlab to znana na całym świecie marka z Polski z ponad 20 W tym czasie marka zdążyła zaskarbić sobie miłość i popularność wśród sportowców i osób prowadzących zdrowy tryb życia. Activlab jest jednym ze składników koncernu Regis Food Technology, Ltd.

Cechą wyróżniającą Activlab jest innowacyjne podejście do produkcji dodatków do żywności. Fabryka wykorzystuje tylko nowoczesny sprzęt i najnowsze technologie. Każdego dnia doświadczeni naukowcy zajmują się opracowywaniem nowych receptur na sukces - bardziej skutecznych i użytecznych suplementów diety.

Rozwój produktu odbywa się w czterech głównych obszarach:

 - ACTIVLAB Sports Nutrition to odżywki sportowe dla sportowców, którym zależy na osiąganiu wysokich wyników.

 - SMAKOVITA Food Processing Solutions – suplementy diety codziennego użytku, stosowane jako substytut zróżnicowanej, lecz przede wszystkim zdrowej diety.

 - TASTE-PRO – dodatki do bulionów i innych produktów spożywczych. Dają smak i nasycają potrawy przydatnymi substancjami, witaminami i minerałami.

 - VET FOOD – karma dla zwierząt domowych.

Activlab jest jedną z najpopularniejszych linii odżywek dla sportowców na rynku. Jakość produktów marki można ocenić zarówno na podstawie składu, jak i recenzji wydanych na ich temat. Setki tysięcy wdzięcznych klientów napisało o tym, jak odpowiednia dieta połączona ze stosowaniem suplementów poprawiła ich życie i pomogła w uzyskaniu upragnionej sylwetki. Firma Activlab opiera się na opiniach i życzeniach swoich konsumentów. To oni stymulują markę do tworzenia innowacyjnych produktów.

Znalezienie i zakup odżywek sportowych Activlab jest dość proste. Każdy solidny sklep i klub fitness jest gotowy do zaoferowania produktów tego producenta, a nasz sklep internetowy nie jest wyjątkiem.

Główne cechy marki Activlab

 - Gwarantowana jakość. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty ISO, BRC, IFS, co gwarantuje najwyższy europejski poziom jakości i bezpieczeństwa.

 - Efektywność. Potwierdzone wieloletnim doświadczeniem i opiniami wdzięcznych klientów. Różnorodność. Każdy będzie mógł znaleźć produkt zgodny ze swoimi celami i potrzebami.

 - Nowoczesność. ActivLab wyznacza trendy w żywieniu sportowców. Firma tworzy, a reszta za nią podąża.

Activlab to renomowana firma, słynąca z wysokiej jakości produktów i innowacyjnego podejścia do produkcji. Kolejną ważną zaletą jest przystępny koszt suplementów i produktów które oferują. Teraz nie musisz wybierać między jakością a ceną!

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password