MyProtein

MyProtein

Angielski producent odżywek dla sportowców. Firma została założona w 2004 roku w Northwich, Cheshire, a później została przejęta w czerwcu 2011 roku przez The Hut Group. Myprotein jest zastrzeżonym znakiem towarowym i nazwą handlową firmy Cend Ltd. W 2010 roku uruchomiła pięć kolejnych witryn w Niemczech, Francji, Irlandii, Włoszech i Hiszpanii, a od 2015 roku Myprotein ma ponad 15 międzynarodowych stron internetowych i dostarcza produkty do ponad 50 miejsc na całym świecie. MyProtein ma ponad 2000 produktów, w tym odżywki dla sportowców, odzież i akcesoria.

British Retail Consortium (BRC) przyznało MyProtein certyfikat bezpieczeństwa żywności klasy A, a od 2015 roku MyProtein był jedynym producentem odżywek dla sportowców w Europie, któremu przyznano ten znak jakości.

MyProtein jest wiodącą marką odżywek dla sportowców, dostarczającą szeroką gamę wysokiej jakości produktów, w tym białko w proszku, witaminy i minerały, żywność wysokobiałkową, alternatywy dla przekąsek i odzież sportową.

Założona w 2004 roku firma ma siedzibę w Nowym Jorku i działa w ponad 70 krajach poprzez zróżnicowany i oddany zespół pracowników, sportowców i aktywnych ambasadorów.

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby inspirować ludzi w każdym wieku i każdej płci, aby uwierzyli w swój potencjał, a następnie osiągnęli cel.

W Myprotein naszym celem jest zaspokajanie ambicji ludzi na całym świecie — udostępnianie każdemu, niezależnie od celu, najlepszego odżywiania dla sportowców. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy szeroki wybór produktów o wyjątkowej jakości, które to zasilą szereg potrzeb dietetycznych, w tym wegetariańskie, wegańskie, bezmleczne i bezglutenowe, dzięki czemu każdy klient może czerpać korzyści z wysokiej jakości odżywiania.

Wszystko produkujemy we własnym zakresie, obniżając koszty stron trzecich, aby zapewnić atrakcyjne ceny i zagwarantować najwyższą jakość. Zainwestowaliśmy dużo w najnowocześniejsze zakłady produkcyjne i zaawansowane środki testowania, aby mieć pewność, że spełniamy obietnice czystości i możemy być pewni, że wszystko opuszczające nasz magazyn spełnia najwyższe standardy.

Specjalizujemy się w wysokiej jakości produktach do żywienia sportowców, ale stworzyliśmy również gamę odzieży sportowej o najnowocześniejszych wzorach i wydajnych tkaninach, aby wspierać każdego, w dążeniu do osiągnięcia swoich celów.

Mamy też dużą i rosnącą społeczność — dlatego dzielimy się najnowszą i najważniejszą wiedzą na temat żywienia na naszym blogu i w mediach społecznościowych, w tym przepisami, treningami i wszystkim pomiędzy, aby wspierać naszych klientów na każdym etapie ich fitnessowej podróży.

Myprotein jest pasjonatem napędzania potencjału ludzi bez względu na płeć, lokalizację czy pochodzenie. Jako firma globalna jesteśmy domem dla ponad 70 narodowości i szanujemy tę różnorodność.

Myprotein stale się rozwija i różnicuje, podobnie jak nasza oferta teraz rozszerzona o produkty roślinne i organiczne. Ten przyjazny dla wegan asortyment powiększył się, tworząc jedną z naszych najpopularniejszych ofert. Obecnie dostarczamy szeroką gamę produktów, które nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego, potwierdzając, że odgrywamy naszą rolę w poprawie ogólnego dobrostanu zwierząt i zmniejszeniu emisji toksycznych.

Kolejnym naszym zobowiązaniem jest ograniczanie naszego wpływu na środowisko tam, gdzie to możliwe, i ciągłe poszukiwanie innowacyjnych produktów w sposób zrównoważony. W naszej produkcji używamy materiały pochodzące z recyklingu i biodegradowalnych oraz dążymy do minimalizacji ilości odpadów w całej naszej działalności.

Jednym ze sposobów, w jaki to robimy, jest nasza polityka „od zera do wysypiska”, która zapewnia, że wszystkie nasze odpady trafiają do zakładów recyklingu lub RDF (paliwo pochodzące z refuge). Usunęliśmy również wszystkie plastikowe butelki ze wszystkich naszych zakładów i wdrożyliśmy kubki do kawy wielokrotnego użytku dla pracowników, co doprowadziło do zmniejszenia zużycia plastikowych butelek o 500 000 butelek rocznie i zapobiega wyrzucaniu 1 mln kubków rocznie na wysypiska śmieci.

Myprotein znacznie się rozwinął od skromnych początków w 2004 roku i z dumą możemy powiedzieć, że nasze rosnące doświadczenie i zaangażowanie w wytwarzanie wysokiej jakości produktów odżywczych dla sportowców nie pozostało niezauważone. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z naszych osiągnięć i nagród.

  • - 2007 - Myprotein uzyskał certyfikat produkcyjny ISO9001, a także posiada akredytację GMP (Goods Manufacturing Practice) i HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points).
  • - 2007 – Myprotein wybrany Młodą Firmą Roku w prestiżowym konkursie Growing Business Awards, organizowanym przez Real Business we współpracy z Lloyds Bank i wspieranym przez CBI (Confederation of British Industry).
  • - 2009 - Myprotein zdobył nagrodę regionalną dla małej i średniej firmy roku w północno-zachodniej Anglii podczas National Business Awards
  • - 2009 – Myprotein zajął 21. miejsce w rankingu Fast Track 100 Sunday Times 2015 – Myprotein wysoko wyróżniony za Nagrodę Specjalną Sędziów w konkursie Best Factory Awards za zakład w Warrington.
  • - 2017 — THG zdobywa nagrodę International Growth Retailer of the Year w konkursie Retail Week Awards
  • - 2018 – THG notowane w Greater Manchester Ward Hadaway 50 najszybciej rozwijających się firm.
  • - 2018 – THG zdobyło nagrodę Queen’s Award for Enterprise

Celem Myprotein jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. Nasze światowej klasy własne zakłady produkcyjne pozwalają nam opracowywać, formułować i testować — przy użyciu specjalistycznego skanera bliskiej podczerwieni i urządzeń rentgenowskich, aby upewnić się, że każdy produkt spełnia najwyższe standardy jakości, co prowadzi do uzyskania certyfikatu przez British Retail Consortium Myprotein klasa AA w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Oprócz naszych własnych rygorystycznych testów ściśle współpracujemy z niezależnym partnerem ds. jakości, ALS, który stosuje rygorystyczne środki oceny UKAS do testowania i zatwierdzania naszego produktu.

Współpracujemy również z Labdoor, niezależną firmą zajmującą się testowaniem składników odżywczych  dla  sportowców,  która oceniła nasze produkty jako wysokiej jakości i przyznała naszemu Impact Whey Isolate nr 1 pod względem wartości oraz nasz monohydrat kreatyny nr 1 pod względem jakości.

Poważnie traktujemy wszystkie poziomy jakości, współpracując z LGC Sport Science w celu opracowania naszej gamy produktów żywieniowych Informed-Sports. Dzięki temu produkty te nie zawierają żadnych substancji zabronionych przez WADA (Światowa Agencja Antydopingowa), dając elitarnym sportowcom pewność, że mogą napędzać swoje ambicje wyłącznie produktami najwyższej jakości.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password