Medica Herbs

Medica Herbs

Medica Herbs to marka która powstała w 2014 roku, wywodzi swoje produkty z pragnienia poprawy zdrowia ludzi. U podstaw swoich działań, mają troskę o lepszą jakość życia. Marka jest zwolennikiem naturalnych rozwiązań i składników dostępnych w przyrodzie. Jako znak rozpoznawalny stosuje wysokie stężenie substancji aktywnych o doskonałej przyswajalności w synchronizacji ze składnikami zielarskimi. Zioła te pomagają ludziom od pokoleń i stanowią siłę produktów firmy.

Medica Herbs stosuje odpowiednio dobrane standaryzacje ziół, zgodne z aktualnym kierunkiem nauki. Stałe stężenie substancji aktywnych z wyciągów z roślin pozwala na tworzenie suplementów przynoszących pozytywne rezultaty zdrowotne. Zastosowanie standaryzacji wydobywa powtarzalną skuteczność z natury.

Motywem przewodnim myśli marki jest założenie że produkt końcowy musi być tak dobry jak surowiec wyjściowy. Medica Herbs zarządza całym łańcuchem dostaw swoich produktów na każdym etapie. Standardy są zapewnione od momentu powstania pomysłu do momentu otwarcia opakowania przez klienta.

Medica Herbs posiada nowoczesne maszyny kapsułkujące pozwalające tworzyć cały zakres produktów bez substancji dodatkowych. W celu zapewnienia jakości i świeżości, preparaty są wytwarzane w mniejszych partiach, w zgodzie z obowiązującymi normami i zasadami UE.

Jako główny składnik produktów, Medica herbs stosuje rośliny z bogatym źródłem substancji aktywnych. Ekstrakty w 100% pochodzenia naturalnego, z ziół o wysokiej bioprzyswajalności. Wyciągi ziołowe pozbawione są nośników takich jak woda, alkohol czy olej.

Medica Herbs to Polska Marka w pełni oparta na polskim kapitale. Marka w zaufaniu inwestuje w stały rozwój, podnosząc zatrudnienie, dzięki czemu przynosi korzyści również firmom i instytucjom z nią współpracującym. Dzięki stałemu rozwojowi pracowników i ich rosnącemu zaangażowaniu, Medica Herbs może pochwalić się wysoką oraz stale rosnącą jakością produktów.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password