Norsa Pharma

Obecnie brak dostępnych produktów

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Norsa Pharma

Norsa Pharma to polska firma suplementów diety, powstała w roku 2015. Misją marki jest produkowanie i dystrybucja żywności i suplementów o wyspecjalizowanym przeznaczeniu medycznym. 

Food for Special Medical Purpose w skrócie FSMP to prawo regulujące i precyzujące, które produkty należą do grupy o specjalnym powołaniu medycznym. 

Norsa Pharma koncentruje się na badaniach w kierunku chorób rzadkich, autoimmunologicznych, metabolicznych ale także badaniach nad osobami stosującymi diety tzw. eliminacyjne. W swoich badaniach firma poszukuje innowacyjnych rozwiązań nad problemami tych chorób.

W celu opracowania odpowiednich suplementów diety dla wyspecjalizowanej grupy osób Norsa wykorzystuje wyłącznie wysoce jakościowych surowców, najnowocześniejszych technologii oraz najaktualniejszych informacji. Firma dodatkowo współpracuje z naukowcami z całej Europy.

Norsa Pharma w swoich działaniach największy nacisk kładzie na bezpieczeństwo produktów, aby zapewnić ciągłość gwarancji wobec konsumenta. Firma posiada ogromne doświadczenie w branży zarówno farmaceutycznej jak i nutraceutycznej, produkcja odbywa się z największa uwagą i troską o bezpieczeństwo, a receptury oparte są o najświeższe badania naukowe. W naszym sklepie znajdą państwo wyłącznie oryginalne produkty tej marki w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password