Scitec Nutrition

Scitec Nutrition

Scitec Nutrition

Scitec Nutrition to amerykańska marka odżywek dla sportowców, których produkcja odbywa się w fabrykach na Węgrzech. Firma Scitec Nutrition jest reprezentowana w większości głównych krajów świata. Wiadomo, że wymagania dotyczące produktów, w szczególności dodatków do żywności, w krajach Europy i Ameryki są bardzo surowe. Produkty Scitec Nutrition w pełni spełniają te wymagania, o czym świadczą liczne certyfikaty jakości.

Firma Scitec Nutrition do produkcji odżywek dla sportowców wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości komponenty, które są rygorystycznie i szczegółowo sprawdzane. Wszystkie niezbędne do tych celów materiały są kupowane w Japonii, Niemczech i USA. Bardzo ważne jest, aby każdy składnik wchodzący w skład suplementów Scitec Nutrition posiadał również certyfikaty jakości. Firma Scitec Nutrition ogromne znaczenie kładzie na jakość. Produkty są sprawdzane w momencie zakupu surowców na wszystkich etapach produkcji również podczas dostawy do sklepów detalicznych.

Firma Scitec Nutrition słynie z tego, że nie tylko produkuje odżywki dla sportowców, ale także stale prowadzi badania nad skutecznością swoich suplementów. Do badań należą między innymi opracowywanie skuteczniejszych, wyższej jakości, bezpieczniejszych produktów odżywek dla sportowców.

Scitec Nutrition to z pewnością jedna z wiodących firm na rynku odżywek dla sportowców, która nieustannie podnosi jakość swoich produktów na wyższy poziom, zostawiając tym samym konkurencję w tyle. Firma Scitec Nutrition produkuje tylko takie odżywki dla sportowców, których skuteczność została potwierdzona ogromnym doświadczeniem tysięcy profesjonalnych sportowców.

Główne produkty firmy Scitec Nutrition:

  • - Białko 100% Whey Protein to chyba najpopularniejszy produkt tej firmy. Jest to białko serwatkowe o zawartości białka 73%. Występuje również izolat o stężeniu 83 g białka na 100 g proszku.
  • - Kreatyna Scitec Nutrition produkuje zarówno standardowy monohydrat, jak i inne pochodne kreatyny (estry). Ogólnie rzecz biorąc, ten produkt jest doskonałej jakości i gorszy od konkurentów.
  • - Kompleksy przedtreningowe, prezentowane przez BigBang i HotBlood produkty, które zawierają tribulus, matryce kreatynowe, L-karnitynę itp.
  • - Spalacze tłuszczu Scitec Nutrition mają dwa dość ciekawe termogeniki - Adipokill i FullBurn. Te spalacze tłuszczu mają niestandardową formułę i optymalny stosunek ceny do jakości, co przyniosło im wiele pozytywnych recenzji.

Oczywiście linia produktów Scitec Nutrition na tym się nie kończy. Oprócz wszystkich powyższych, produkowane są również kompleksy witaminowo-mineralne, gainery, aminokwasy itp.

Podsumowując Scitec Nutrition to wiodąca na rynku firma produkująca odżywki oraz suplementy diety wysokiej jakości.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password