Wish

Wish Pharmaceutical to producent i dystrybutor suplementów diety oraz witamin. Firma powstała w roku 2010 roku jako Grupa Wish i od tamtej pory oferuje szeroką gamę produktów różnego przeznaczenia.

W ofercie marki znajdziemy suplementy diety, witaminy oraz produkty ekologiczne. Wish posiada nowoczesne laboratoria badawcze, które wraz z innowacyjnymi pomysłami wyspecjalizowanego zespołu specjalistów umożliwia tworzenie zaawansowanych receptur z wykorzystaniem surowców naturalnych. Ten sposób działania doprowadził do wzrostu popularności produktów marki.

Wish Group nieustannie dąży do ulepszania swoich suplementów, a ich zakłady są sprawdzane zarówno od wewnątrz przez sztab specjalistów jak i przez firmy zewnętrzne.

Produkty Wish:

 - Fit progress - program dietetyczny

 - Odchudzanie - ekstrakty ziołowe redukujące wagę

 - Aktywność fizyczna

 - Witaminy

Wish Pharmaceutical oferuje szeroki wybór sprawdzonych i bezpiecznych suplementów diety. Promuje zdrowy tryb życia, odpowiednie odżywianie jak również suplementację, niekiedy niezbędną w celu uzyskania odpowiednich ilości związków w organizmie.

Firma posiada doskonałe technologiczne rozwiązania i jest liczącą się firmą na rynku suplementów. W naszym sklepie znajdą państwo wyłącznie oryginalne produkty marki, w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password