Aliness Health'n'beauty

Aliness jest marką, której firmą matką jest Medicaline, posiadająca wieloletnie doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych technologii produkcji. Medicaline jest firmą Polską, jak również marka Aliness opiera się w całości o polski kapitał. Firma może się poszczycić nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi, zapleczem rozwojowo-badawczym, stacjonującym w miejscowości Karczewo pod Warszawą. Aliness to elitarna czołówka wśród polskich producentów suplementów diety.

Aliness gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo swoich produktów. Posiada wszelkie wymagane certyfikaty spełniające najbardziej rygorystyczne europejskie standardy produkcji i magazynowania, w tym GMP oraz HACCP.

Marka kładzie duży nacisk na nowoczesność, skutkiem czego są własne zakłady produkcji umożliwiające pełną kontrolę nad jakością całego łańcucha dystrybucji. Oprócz najwyższej jakości surowców używanych do tworzenia suplementów, firma nie oszczędza na innowacji. W tym celu posiada dział rozwoju zatrudniający kadrę doświadczonych technologów oraz specjalistów produkcyjnych. Dzięki takiemu działaniu Aliness sprawnie odpowiada na potrzeby swoich klientów oraz trendy rynkowe, z zachowaniem powtarzalności oraz standardów jakościowych.

Aliness weryfikuje i audytuje swoich dostawców w sposób cykliczny pod kątem jakości surowców. Ma to na celu uczciwość przebiegu produkcji oraz zapewnienie opatentowanych formuł posiadających certyfikaty oraz analizy chemiczne i jakościowe. Produkt końcowy posiada karty zwolnień z produkcji oraz karty produktowe.

Linia Aliness opiera się na Continous Improvement, czyli systemie ciągłego doskonalenia, kontroli produkcji oraz analiz jakościowych. Proces ten wykonuje za sprawą własnych laboratoriów jakościowych. Bezpieczeństwo i powtarzalność najwyższych standardów leży u podstawy polityki firmy. Aby było to możliwe, odbywa się we współpracy z Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym, laboratoriami SGS Polska, J.S. Hamilton Poland S.A., Narodowym Instytutem Leków celem kontroli jakości, bezpieczeństwa i podejmowaniu dalszych działań mających na uwadze rozwój w obszarze R&D.

Aliness inwestuje również w stronę ekologii, promując kolejne produkty standardem Certyfikatu Ekologicznego PL-EKO-07-17946 zgodne z Polskim Centrum Akredytacji. Gwarantuje to brak środków chemicznych, pestycydów czy nawozów sztucznych w procesie od uprawy do końca produkcji.

Produkty marki Aliness nie posiadają plastyfikatorów, alergenów oraz wszelakich szkodliwych dodatków. Aliness to również produkty bezglutenowe, nie posiadające laktozy, wolne od GMO. Linia produkcyjna stosuje również opatentowane technologie LEMS.

Markę Aliness charakteryzują produkty o wysokiej jakości, biowchłanialności oraz łatwe w użyciu. Dostępne w naszym sklepie w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password