Dymatize

Firma Dymatize Nutrition powstała w 1994 roku w USA i od samego początku stawiała na jakość i dostępność swoich produktów. Z małej, nieznanej firmy Dymatize wyrósł na lidera w branży żywienia sportowego. Miliony sportowców o różnym poziomie wytrenowania i doświadczenia wybrało dla siebie Dymatize Nutrition. W ponad 50 krajach świata marka ta jest z sukcesem sprzedawana od ponad 20 lat.

Bezpieczne i co najważniejsze wysokiej jakości produkty to znak rozpoznawczy producenta Dymatize. Osiąga się to poprzez wprowadzenie specjalnej procedury. Każdy składnik, jak i gotowy produkt, trafia do specjalnego laboratorium mikrobiologicznego, gdzie przez 3 dni pracownicy Dymatize przeprowadzają liczne testy i badania skuteczności, jakości i bezpieczeństwa wszystkich składników. Ta znacząca kontrola jest konieczna, aby kupujący miał pewność, że wszystkie standardy jakości zostały spełnione. Nie bez powodu Dymatize Nutrition jest uważany (potwierdzają to recenzje) za jednego z producentów najwyższej jakości, z niezależnymi testami swoich suplementów.

Wysoka jakość produktów Dymatize gwarantuje zawsze doskonały smak i aromat odżywek dla sportowców. Z roku na rok zwiększa się ilość dostępnych produktów tej marki. Stale badane są potrzeby sportowców różnych dyscyplin sportowych. Celem firmy jest zaspokojenie potrzeb każdego sportowca w kwestii suplementów sportowych. Dlatego asortyment produktów Dymatize już dawno przekroczył 250 pozycji.

Własna fabryka i laboratoria Dymatize Nutrition to pewna odpowiedź dla konkurencji.

W przeciwieństwie do niektórych swoich konkurentów, Dymatize ma do dyspozycji poważne możliwości produkcyjne i badawcze. Wszystkie dodatki produkowane są na własnym sprzęcie firmy. Kompleksy produkcyjne, 3 laboratoria badawcze, 4 laboratoria kontroli jakości i wiele innych obiektów znajdują się na terenie o powierzchni ponad 3 hektarów. Dymatize Nutrition posiada również własne laboratorium rozwoju smaku. Podczas gdy większość konkurentów korzysta z gotowych smaków innych firm, Dymatize ma zespół naukowców pracujących nad stworzeniem własnych preferencji. Wszystkie obiekty technologiczne, pomieszczenia i laboratoria Dymatize Nutrition posiadają atesty i niezbędne zezwolenia do produkcji odżywek sportowych.

Wiele firm nie ma własnych fabryk, bo to kosztuje dużo pieniędzy. Aby jednak produkty były dobrej jakości, wystarczy po prostu kontrolować wszystkie etapy produkcji (przetwarzanie, mieszanie, pakowanie gotowych produktów). Dlatego kierownictwo Dymatize znalazło środki na budowę własnej fabryki i laboratoriów, dodatkowo pozwala to ustalać ceny na produkty nieco niższe niż u konkurencji.

“Dążymy do tego, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości i pomagały w kreowaniu wymarzonej sylwetki. To najlepsze, co możesz dostać!”

Produkty tej firmy można kupić w większości dużych sklepów, a 5LB.pl nie jest wyjątkiem. Oferujemy pełen asortyment tej marki i dobre ceny.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password