Bene Vobis

Bene Vobis jest częścią firmy Młyn Oliwski powstałą w 1652 roku w Polsce, w mieście Gdańsk. Firma łączy doświadczenie i tradycje z nowoczesnością, dzięki czemu dostosowuje produkty do aktualnych potrzeb rynkowych. Bene Vobis posiada całkowicie polski kapitał.

Marka opiera się na wysokiej jakości surowcach naturalnych. Bene Vobis w języku łacińskim oznacza “dobre dla Ciebie”, i jest to główna myśl przewodnia suplementów diety tej marki. 

Bene Vobis kładzie duży nacisk na wysoką jakość suplementów diety. W ofercie firmy znajdziemy między innymi witaminy, kolageny, minerały, odżywki proteinowe oraz ekologiczne produkty z certyfikatem BIO. Certyfikat ten gwarantuje konsumentom że kupując produkty marki Bene Vobis, to spełniają one wszelkie restrykcyjne normy UE.

Bene Vobis posiada dwie linie produktów tj. Herbal Line oraz Sport Line.

Herbal Line bazuje na wyselekcjonowanych ekstraktach roślinnych, dla osób chcących korzystać ze źródeł wyłącznie naturalnych - roślinnych.

Linia Sport charakteryzuje się suplementami białkowymi, wykluczającymi korzystanie z dodatków smakowych oraz zapachowych. Nie znajdziemy tu również konserwantów ani stabilizatorów. Linia Sport wspiera osoby trenujące fizycznie, budujące masę mięśniową ale i tych dbających o kości. Są to również aminokwasy i produkty specjalistyczne o wybitnej wchłanialności.

Bene Vobis promuje dobre i zdrowe życie. Suplementy tej marki znajdą państwo w naszym sklepie już dziś, w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password