Iodica

Iodica World sp. z o.o. jest oficjalnym producentem produktów i suplementów diety znanych pod marką Iodica. Ta polska firma rozpoczęła swoją działalność w roku 2019.

Iodica produkuje i dystrybuuje suplementy diety oraz płynną i sypką formę koncentratu jodu. Dzięki naturalnym składnikom będącym podstawą polityki firmy, Iodica z powodzeniem podbijają serca klientów.

Iodica World prowadzi partnerstwo z Iodica-Senov, spółką mieszczącą się na terenie Czech. Produkty firmy są systematycznie i na bieżąco poddawane testom, badaniom tak aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo i skuteczność składników.

Jod zawarty w produktach Iodica pochodzi z czech, ze źródła o głębokości 329 metrów pod poziomem morza. Dzięki temu Jod nie jest zanieczyszczony przez elementy środowiska naturalnego występujące na powierzchni. Koncentrat Jodu jest produktem naturalnie wydobywanym, a głównym założeniem firmy jest odpowiedź na światowy problem deficytu jodu.

Iodica promuje wiedzę na temat wpływu jodu na organizm i stan zdrowia. W naszym sklepie znajdą państwo oryginalne produkty marki w przystępnych cenach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password