Universal

Universal

Universal Nutrition to amerykański producent o światowej renomie i ponad 30-letnim doświadczeniu na rynku wysokiej jakości odżywek dla sportowców. Recenzje kulturystów, sportowców nie pozostawiają złudzeń na temat wysokiej jakości suplementów od Universal. Firma znana z suplementów Animal Pack i Natural Sterol Complex produkuje również popularne linie elitarnych produktów fitness i sportowych. Firma jako pierwsza stworzyła linię produktów tylko dla kobiet i stała się producentem znanym ze stosowania naturalnych składników - Universal Natural.

Firma pokonała wiele przeszkód i stworzyła udaną koncepcję pracy. Odżywki sportowe Universal Nutrition można kupić w każdym specjalistycznym sklepie, a ich produkty są pożądane przez miliony ludzi na całym świecie.

Dzięki własnej fabryce firma dokładnie monitoruje realizację wszystkich procesów łańcucha produkcyjnego, począwszy od doboru niezbędnych surowców, a skończywszy na projektowaniu opakowań. Zakłady Universal produkują codziennie tysiące kapsułek, tabletek, proszków i batonów.

Nawet wysokiej jakości produkt nie jest nic wart, jeśli nie ma przyzwoitej obsługi klienta. Universal Nutrition dąży do utrzymania wzajemnych relacji ze swoimi klientami. I tak np. na ich życzenie powstały batony CarbRite Diet, oraz Natural Sterol Complex w wygodnych kapsułkach. Sprzedaż odbywa się bez pośredników w ponad 50 krajach, co pozwala maksymalnie zoptymalizować cenę do potrzeb klientów.

Wszystkie produkty przechodzą liczne testy laboratoryjne i spełniają wszystkie ustalone normy państwowe. Jakość produktów Universal Nutrition zasługuje na swoją nazwę. Miliony pozytywnych opinii oraz odpowiedzialne podejście do klienta jest cenioną zaletą firmy.

Dzięki szeroko zakrojonej i skoordynowanej pracy zespołu Universal Nutrition, złożonego z naukowców, trenerów i profesjonalnych sportowców, powstają wyłącznie wysokiej jakości suplementy. Przy ich tworzeniu wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia nauki, najnowsze dane dotyczące zdrowego odżywiania i sportowego stylu życia. Nowy produkt jest wypuszczany dopiero po weryfikacji poprzez liczne badania i testy.

Universal Nutrition to duży i skoordynowany mechanizm produkcji odżywek dla sportowców, które każdy może kupić. Nie można nie ufać opiniom milionów konsumentów, ponieważ jakość tej marki została sprawdzona przez czas.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password